Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nagyon lassú net (8-10 KB/s...

Nagyon lassú net (8-10 KB/s letöltés) esetén hogy tudnék nagyobb (200-250 KB-os) csatolmányt elküldeni e-mail-lel? Mindig megszakad!

Figyelt kérdés
Szóval most - szerintem a mobilnet lassúsága miatt (elértem a limitet, ezért lassították) - nem tudok egy fotós önéletrajzot sem elküldeni, mert nem csatolják a levelezőrendszerek (gmail, freemail szimpla...). Most mut csináljak? Van netem, csak elég lassú és a hosszú ideig tartó töltés miatt egyszer csak megszakad.
2010. márc. 5. 12:51
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

Csak tipp de egy próbát megér.

2010. márc. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

www. conexpert.hu

Innen letölthető egy internet gyorsító próbaverzíoja!(aszthiszem regisztrácios)

2010. márc. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csomagold be, Filzip vagy Winrar.
2010. márc. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 MaXXeGee ***** válasza:
Biztosíts egy minimális, de folyamatos kapcsolatot a mobil torony és a modemed közt, akkor kisebb az esélye hogy a hálózat perifériáján lévő limitált usernek ( AZAZ NEKED!)megszakad a kapcsolata a toronnyal. És ezt úgy éred el, hogy Start/Run/cmd/ beírandó parancs zárójelen belül(ping google.com -t)ez egy folyamatos 32bájtos ping, nem számottevő adatforgalom de folyamatos kapcsolat. Egy próbát megér.
2010. márc. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!