Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Írtam Steam Supportnak mikor...

Írtam Steam Supportnak mikor várható hogy válaszolnak?

Figyelt kérdés

2015. júl. 18. 11:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Magyarul akár 3 hét is lehet, angolul pár nap.
2015. júl. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát már 5 napja írtam de semmi..Anglolul
2015. júl. 18. 12:29
 3/7 anonim válasza:
neked válaszoltak már? nekem még semmi sem
2015. aug. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nekem egy hónapja semmi, angolul, magyarul sehogy...
2015. aug. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szerintem valami nagy gáz lehet náluk... Kb egy hónapja írtam mert az az értesítő üzenet lobogott fent pirosan, hogy feltörték az acc-omat ami már csak azért sem jó, mert amíg nem csinálják meg, addig nem csak hogy ott ez az üzenet, de nem tudok játszani az ismerőseimmel sem és nem tudok bejelölni se senkit, mert amíg meg nem oldják addig úgy veszi, mintha bannolva lennék. Szóval dupla szívás... Azóta semmi válasz. Néegettem angol fórumot és magyar fórumot míg végül ezt az oldalt is megnéztem, hogy van-e másnak hasonló gondja és hátha valakinek már megoldódott de ugyan azt látom mindenhol. Vagyis a steam support senkinek semmire nem válaszol se itt se külföldön. Ezen felül az esetek 90%-ában ugyan az a gond mint nálam, vagyis acc lopásos üzenet és banncucc. Ergó szerintem valami nagy gáz van náluk (nem merem kijelenteni, hogy feltörték a szerverüket, de kétlem hogy csődközelbe lennének és ezért nem foglalkoznak most semmi egyébbel...)
2015. aug. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Dávid 2005 válasza:
Sziasztok! Sajnos Én is ugyanebben a cipőben járok július óta semmi válasz:-( Mit lehetne tenni? Olvastam egy cikket:Egy srácnak, mint oly sok másnak a világon, problémája akadt a Steammel, de egy hétig hiába várta a támogatás válaszát. Felkereste Gabe Newellt, aki szinte azonnal reagált kérdésére. [link] Valaki még nem próbálkozott? Válaszokat előre is köszönöm.
2015. szept. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalat. Változó. Volt, hogy 3 hétig nem válaszoltak, csak azután, miután kb. még kétszer kiírtam a kérdést. De volt, hogy már következő munkanap jött válasz. Egyébként előbbi a gyakoribb (a többi felhasználó tapasztalata alapján is).
2015. szept. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!