Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A google álandóan adatvédelmi...

A google álandóan adatvédelmi emlékeztetőt tol az orrom elé, hogy lehet bezárni? Vagy milyen kereső van a google-n kívül?

Figyelt kérdés
arról szól, hogy figyelni akarják minden lépésemet(keresések, vagy hogy miket nézek)hogy azok szerint dobáljon nekem infokat, reklámokat. ha "egyetértek" csak akkor tűnik el az ablak. én simán be akarom zárni.
2015. júl. 18. 22:22
 1/5 A kérdező kommentje:
és ha rá nyomtam az "egyetértek" re hogy vonjam vissza?
2015. júl. 18. 22:24
 2/5 anonim ***** válasza:
2015. júl. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi, ment kezecske:)
2015. júl. 18. 22:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja. Beütöttem próbaképp hogy "cica", első találata valami kínai szöveg volt, a többi meg angol. Magyar nyelven sajnos a google megkerülhetetlen.
2015. júl. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

cica lang:hu


A google pont a user tracking technikával éri el azt, hogy célzott találatokat tol az ardodba. Ha a nem kiváncsiskodó duckot használod, akkor bizony sajna meg kell adnod, hogy pontosan mit akarsz keresni. Ez az ára, hogy cserében nincs tracking. Valamit valamiért.

2015. júl. 19. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!