Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi jó ezekbe a számomra...

Mi jó ezekbe a számomra értelmetlen oldalakba a facebookon?

Figyelt kérdés

Az oldalak 30-40%-a olyanakból áll hogy "lájk ha te is,szépségverseny,mit játszunk ma?(természetesen 0 komment)" Ezek annyira idegesítenek! Főleg állandóan adminfelvétel meg minden. A kedvencem hogy az értelmetlen admin nevüket be taggelik pl: #cukiciakrumplinyonyó. És szinte mindig ugyan az az oldalnév pl:Idézetek(persze 5%-a idézetekből áll),Happy

De többet nem is mondok mert nem akarok senkit se megbántani vele. 3.000 körüli lájk van és ennől 7 ember aktív. Van olyan oldal amelyik 2009-BE POSZTOLT UTOLJÁRA. Akinek van oldala vagy lájkolta azt. Az írjon már 1-2 mondatot hogy miért szeretik stb. Abszolútnem bunkóságból írom. Lehetőleg nem kérek olyan válaszokat hogy savanyú vagyok stb.



2015. júl. 22. 00:00
 1/6 A kérdező kommentje:
Sikerült pont éjfélkor kiírnom. :D
2015. júl. 22. 00:01
 2/6 anonim válasza:

Ügyes vagy, kívánnod kellett volna gyorsan. :D De nem tudok választ erre bocsi. Nem tudom milyen oldalakon barangolsz te,de én még nem futottam össze ilyennel.

Nem ez az a híres lájk szerzős dolgok, amikkel nyernek?? Amúgy passz. :)

2015. júl. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Itt bőven van: [link]

Lehet hogy csak az én ismerőseim imádják ezeket,de szinte mindig ezt látom

2015. júl. 22. 00:10
 4/6 anonim válasza:
Én nem értek annyira a fb-hez ,de engem is idegesit ,hogy ha keressek valami fontosat akkor is egy olyan oldal add be amin utoljárra 2006-ban írtak. -_-
2015. júl. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szerintem nem ismerik az oldal törlése gombot :D

Szerintem kéne egy nagy takarítás a facebooktól hogy minél előbb törölje az inaktív oldalakat

2015. júl. 22. 00:16
 6/6 anonim válasza:

Jaaa, így már értem. :D Ilyeneket szoktam látni én is,de elsiklom felettük. A tipikusan ilyen ismerőseimet meg beállítom, hogy ne lássam amit kitesznek. Remélem, érthető a mondat, már félig csicsizek :D

De nem tudom sajnos mi értelmük van továbbra sem vagy miért teszik ki ezeket. :(

2015. júl. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!