Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tényleg ellenőrizhető ki...

Tényleg ellenőrizhető ki nézte a facebook profilom?

Figyelt kérdés

A neten találtam egy "trükköt" erre, de nem vayok biztos abban hogy ez valóban azt nézi...

Az oldalam forrásoldalán kell keresni számkódokat...és valóban találok is...de vajon hogy van ott az időbeni sorrend? Mitől ugrik valaki első helyre,másodikra?

Tudja valaki?

Köszi előre is!



2015. júl. 22. 18:15
 1/9 anonim ***** válasza:

"Az oldalam forrásoldalán kell keresni számkódokat..."


Ez mit jelent?

2015. júl. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

rámész a profilodra...jobb klikk...oldal forrásának megtekintése...aztán ott rákeresel a friendlist-re...van belőle több is...egy olyat kell keresni, ami után rengeteg számot látsz...mind úgy végződik, hogy -0, -1, -2...az előtte lévő számot, ha beírod a facebook.com/szám

akkor kiugrik annak a profilja, akié ez a szám...meg aki nézett, csak épp nem tudom pontosan mit takar a sorrend...mert nekem pl. valaki hirtelen nagyon hátra került...vajon az mit jelent?

2015. júl. 22. 18:56
 3/9 anonim ***** válasza:
Amit látsz, az a DOM, és nem tudom, hogy melyik fájlban találtál ilyen számokat, de valószínűleg csak felhasználói id-k.
2015. júl. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
41%
Ez max. egy kamu, én nem is találok ilyesmit az én profilom forráskódjában, amit írsz. Ha van is, akkor sem arról van szó, ki nézi a profilodat, hanem valami belső technikai dolog lehet. Már ezer helyen ezerszer leírták, hogy ezt a infót a FB nem tárja eléd.
2015. júl. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én megtaláltam,az oldal legalján van, de ezek mind az ismerőseim Facebookon.Egy sincs olyan aki nem ismerősöm így nem lehet tudni hogy azok listája akik megnézték az adatlapom.
2015. júl. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha azokra a listaelemekre gondolsz, amik _42fz class-névvel vannak ellátva és tartozik hozzájuk egy "data-id", ami az illető fb id-je, akkor a chat ablakot nézed, aminek semmi köze ahhoz, hogy ki nézte a profilodat és mikor.
2015. júl. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Innen nézem:

"["WorkModeConfig",[],{"is_work_user":false},396],["InitialChatFriendsList",[],{"list":"


Nem tudom, lehet igazad van...akkor szerinted mi ez a lista? Akikkel chateltem?

2015. júl. 23. 09:30
 8/9 anonim ***** válasza:
"InitialChatFriendsList"
2015. júl. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Az InitialChatFriendsList a kezdeti chat-ben szereplő ismerőseid listája (a profiljuk kódjait sorolja fel), ill. a forráskódban megtalálható az available, azaz az éppen elérhető ismerőseid listája. De ez sajnos nem a profilunkat megtekintő felhasználók listája.
2016. máj. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!