Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van olyan normális torrent...

Van olyan normális torrent oldal, amire nem kell meghívó, ingyen lehet regisztrálni?

Figyelt kérdés
2015. júl. 23. 18:00
 1/9 anonim ***** válasza:
31%
Azok tele vannak vírussal.Keresgélj a neten és ha találsz kérj Ncore meghívót.
2015. júl. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ncore-om van, az a baj, hogy már egy forintot sem ér.Régen minden rajta volt szinte a premier után elsőként, most meg hónapokat vársz egy filmre, mert ilyen meg olyan formátumot nem lehet feltölteni.....mozis verziókból is van olyan, ami nézhető, de már azt sem lehet, vannak filmek, amikért meg nem megy az ember el moziba....ennyi
2015. júl. 23. 18:52
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

Ennek nem tudsz mit csinálni, és ez nem az nCore hibája hogy nincs annyi film, meg premier utáni film. Meg kell várni, amíg moziban lemennek, aztán végre kiadják, és utána pedig felkerül ilyen-olyan oldalakra, majd pedig valaki megszerzi és felteszi.

De akkor ha te azt mondod, hogy már nem jó az nCore, akkor most komolyan.. olyan oldalt keresel ami tök ingyen van meghívó nélkül mikor még a meghívós nCore-ra a legtöbb felhasználójával és jó szabályzatával se kerülnek fel olyan hamar a filmek? Hát ilyet nem nagyon fogsz találni.

2015. júl. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Értem,amit mondasz, de Kickass még mindig jobb, bár én Ncore párti vagyok csak elcseszték az oldalt ennyi.

torrent-kereső-ről töltöttem le a halálos iramban 7-et, egész korrekt verzióban, magyarul.Ncore-on még mindig nincs fent, mert nem engedik a mozis verziót....baromság, majd én a felhasználó eldöntöm, hogy milyen verziót akarok letölteni, erről szól az egész.Szóval hiába alegtöbb felhasználó, de egy csöves oldalról hamarabb leszedem, mint Ncoreról, régen nem így volt, ez rettentően idegesítő.

2015. júl. 28. 10:35
 5/9 anonim ***** válasza:
33%
Én is értem hogy te mit mondasz, viszont ha sikerült leszedned elég korrekt minőségben magyarul, akkor miért probléma hogy nem az nCore-ról szedted le? Meglett, nem? Még kötelezettséged sincs így (szabályzat nincs ugye) úgyhogy szerintem felesleges felidegesítened magad hogy nincs nCore-on, majd fent lesz kiváló minőségben, azt meg nem nagyon lehet majd megtalálni máshol, ennyi, ez így működik, hol itt a probléma? :D
2015. aug. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igazából a probléma mélyebb....én régen több százezer forintot öltem az Ncoreba, mert tetszett, amit csinálnak, szerencsére megtehettem anyagilag, valahogy pofátlanságnak éreztem ingyen használni, ha már lusta vagyok moziba menni.

Aztán az oldal "tönkrement", a pénzem így füstbe ment(ez még rímel is:D)Rengeteget járok moziba, de van rengeteg film, ami azt nem éri meg, hogy elolvassam a leírását, nem hogy a mozijegyet, de arra jó, hogy az agyadat kikapcsolja és megnézd az ágyból, na ezt már nem tudod megtenni, mert erre is hónapokat kelll várni.Tehát egy olyan oldal, ahol én feltöltő voltam, fizettem jóindulatból, mára már semmit sem ér, ami a gyorsaságot illeti, minőségre nincs panasz.Ennyi a lényeg.

2015. aug. 1. 08:49
 7/9 anonim ***** válasza:
37%
Ha valóban ennyivel támogattad őket (először kissé hihetetlen), akkor természetesen megértelek miért bosszant fel hogy nem engednek fel pl. kamerás felvételeket. Gyorsaság a felhasználókon/feltöltőkön múlik, legfőképp azon hogy külföldi csapatok milyen gyorsan osztják meg az anyagot, mikor lesz szinkron, stb., nem hibáztatnám ezért csak az oldalt, hasonlóan fogalmaznék, összetettebb a probléma.
2015. aug. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 FatalFour válasza:
0%
Én legjobban a Deadthlordot ajánlom, de nézd microbit.eu-t is meg az ncore-t néha van ingyen regisztráció (leginkább ünnepekkor)
2015. aug. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ncore-om van, Deathlordon nem enged regisztrálni, mert "zárva" van és micro-n sincs ingyen regisztráció....
2015. aug. 4. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!