Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet a gmail-ba...

Hogyan lehet a gmail-ba visszaimportálni a leveleket, amik korábban ki lettek exportálva?

Figyelt kérdés

Miután a mailbox.hu átalakult felajánlotta a google, hogy a mappám tartalmát, leveleket, címjegyzéket mentsem le mert azokat vissza lehet tölteni a mailbox.hu-ra később. Sajnos feltöltéskor azt írja hogy nem lehet feltölteni mert a fájlom 640MB és a mailbox nem enged csak 615-öt feltölteni. Azt hozzáteszem, hogy a mailbox exportáláskor nem jelezte a fájlméret korlátot. Ebben az esetben töröltem volna leveleket.

Feltettem a firefox thunderbird-et de az csak beilleszt a mappák közé egy üres mappát importáláskor, olyan névvel, hogy az elvileg az én összes levelem, pedig üres. Nagyon sok levelem és telefonszámom volt elmentve, kb 11 évre visszamenőleg, olyan időkből amikor még nem létezett dropbox, vagy google drive, jó lenne visszahozni. Köszi a segítséget előre is.



2015. júl. 25. 07:44
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!