Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ilyet lehet csinálni facebook...

Ilyet lehet csinálni facebook felhasználónak? Szerintem hatalmas baromságot írt. Bemásoltam szóval bocsánat az ékezetek miatt de így kaptam és nem volt kedvem átírni.

Figyelt kérdés
"adatlapod tiltottam ip cim alapjan 24oran belul a rendszer torli adatlapod vegeg facerol"

2015. júl. 25. 16:00
 1/6 anonim válasza:
Semmi értelme. Inkább őt kéne törölni, és adni neki egy helyesírási szótárt..
2015. júl. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha jól tudom ip címet eleve nem adnak ki senkinek sem csak bűncselekmény esetén. Az én bűnöm pedig az volt hogy nem írtam vissza. :D
2015. júl. 25. 16:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem fogd meg a kezét és vidd vissza az oviba.
2015. júl. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
az IP címed miatt ne aggodj, ahoz nagyon profi hackernek kell lenni, hogy lenyúlják :) Akik meg le tudják azok nem veled fognak szórakozni hanem a jó zsíros bankszámlákkal ;) De ha meg is lenne az IP-d akkor is mit tudna? max ping-el / ddos :D Irj a fickónak, hogy te pedig mögötte ülsz és 24 órán keresztül megeröszakolod XDDDDDD
2015. júl. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor simán csak bedurcizott és valami nagyot akart írni :D
2015. júl. 25. 17:39
 6/6 anonim ***** válasza:
ha csaj kiengesztelhet valamivel :DDD
2015. júl. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!