Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A hűségidőnek nem az a lényege...

A hűségidőnek nem az a lényege, hogy cserébe a hűségért nem emelkedik a díj?

Figyelt kérdés
Hűségidőn belül vagyok és emelték!

2015. júl. 27. 00:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

A lényege nem ez, hanem az hogy a hűségért cserébe kedvezőbb áron kapod a szolgáltatást.


Egy-egy emelés jogszerűsége az egyéni szerződésedben foglaltaktól függ.

Lehet, hogy x hónapig kedvezményes áron nyújtották a szolgáltatást, és ez az x hónap már letelt, így normális áron kapod a netet/tévét/telefont.

2015. júl. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

"Hipernet tarifaajánlatunk 2 év tarifamegtartással:"


Ezt írja most is a weboldal.


És nekem nem tartotta meg 2 évig a szerződött tarifát, hanem emelt a 2 éven belül.

2015. júl. 27. 01:00
 3/16 anonim ***** válasza:

Ja, hogy mobilnet előfizetés.

Akkor jelezned kellett volna, hogy nem fogadod el az áremelést.

Mindenhonnan az folyt, hogy a Telekom meg a Telenor árakat emel, és hogy minden érintettnek lehetősége van elutasítani ezt az emelést.

Ha ezt nem tetted meg, akkor nincs más megoldás, mint fizetni az új, magasabb havidíjat.

2015. júl. 27. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Zola18 ***** válasza:
Kétoldali szerződésváltoztatás volt. Elfogadtad az emelést azzal hogy nem mentél be a szolgáltatóhoz.
2015. júl. 27. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Mikor, mivel fogadtam el?

Ma jött ki a magasabb számla.

2015. júl. 27. 02:18
 6/16 Zola18 ***** válasza:
Csak megismételni tudom magam. Kétoldali szerződésváltoztatás volt. Amiről igazából értesítettek is téged. Jún. 11-ig (ha jól tudom) be kellett menni a szolgáltatóhoz és meg kellett mondani nekik hogy te nem kéred ezt az emelést és akkor nem emeletek volna. Nekem 100 FT-al lett volna drágább az előfizetésem ha nem megyek be, ismerősömnek pedig 400-al. Nem is hallottál erről? Ez volt a téma hónapokig. [link]
2015. júl. 27. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Zola18 ***** válasza:
PS.: Még sms-ben is értesítettek állítólag.
2015. júl. 27. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem hallottam róla egyáltalán. Az előfizetést átírással szereztük május végén pedig, és akkor 3x voltunk az ügyfélszolgálaton mindent letisztázni, hogy mi hogy van ennél a szerződésnél.
2015. júl. 27. 02:37
 9/16 A kérdező kommentje:
Megvan az összes SMS, és nincs közte ilyen.
2015. júl. 27. 02:38
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a felvilágosítást.
2015. júl. 27. 02:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!