Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az Erepublik nevű játék miért...

Az Erepublik nevű játék miért haldoklik? (egyre kevesebb játékos)

Figyelt kérdés

Régen évekkel ezelőtt kb 200ezer játékos is volt, most meg már csak 80ezer, annak is a többsége inaktív.

Ha valaki ismeri a játékot, akkor szerinte miért van ez?

Jó játék szerintem, de egyre kevesebb játékossal már baromi unalmas, és már nem jó így játszani.


Mi történt a játékkal? Az adminok miért nem hírdetik, hogy több játékos legyen? Pedig most több funkció is van mint régebben, és több ország is.


Aki ismeri a játékot, az leírná a véleményét, hogy miért?



2015. júl. 27. 16:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert, egyre kevesebb a játékos...
2015. júl. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De miért?
2015. júl. 27. 19:27
 3/3 LaTueur válasza:
Szerintem egyesek megunják, a kihalás az egyik ok rá. Valószínűleg sokan nem mernek regisztálni/korán abba hagyják, ennek is több oka lehet pl. magasabb szintű játékosok, mert általában, ha valaki elért valamit az folytatja. Mellesleg ha valaki inaktív 30 napig az nem tartozik bele a 800000-be. De hogy miért nem hírdetik, lehet, hogy Amerikában, vagy Romániában igen. Sokon konkrétan meg is utálják a játékot, pl. mert hülyeségekért feketepontot kapnak. Erre szép példák vannak, én Jaca23 cikkein döbbentem meg. Sajnos ez van nekünk kell hírdetni, ha életet akarunk, ez biztos meg lesz jutalmazva.
2015. júl. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!