Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hanyas csatornára állítsam a...

Hanyas csatornára állítsam a routerem, melyik csatorna jele megy el a legmesszebb, illetve melyik a leggyorsabb?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy itt csak pár 10 cm-ről, és 1-2 megabitről van szó, de engem érdekel. És a környékünkön nincs másnak wifije, tehát az nem fog bezavarni!

2015. júl. 29. 10:48
 1/5 A kérdező kommentje:
Minél magasabb a csatornaszám, annál magasabb a sebesség, ha jól tudom, a távolság pedig pont fordítva?????
2015. júl. 29. 10:50
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát teljesen rosszul tudod. Fázismoduláció van, tökmindegy melyik csatornát használod, ugyanakkora a sebesség.
2015. júl. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Próbálgatni kell a csatornákat, most fejből nem tudom ,de az UPC-nél azt hiszem 12 van és alapból a 6-os van beállítva.

Végig kell próbálgatni az összeset.

A jelerősség pedig nyilván 100% legyen.

2015. júl. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor mind1?
2015. júl. 29. 10:55
 5/5 anonim ***** válasza:
* Igen még annyi hogy a felettem lévő jól írja, nincs sebességkülömbség a csatornák között, azért kell a csatornaváltás, ha sokan használják az adott csatornát, akkor lassabb lehet a routeren kapott sebesség, de ha nincs körülötted senki, aki ugyanazt a csatornát használja, akkor csatornaváltással sem lesz gyorsabb, vagyis nem is gyorsabb, hanem távolsága nem lesz több. Én úgy tudom, hogy antennával fel lehet jelentősen erősíteni.
2015. júl. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!