Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Megszeretném osztani adsl...

Xyasdd kérdése:

Megszeretném osztani adsl internetemet nano usb vel hogy mobiltelefonnal is használhassam. Tudnátok segiteni?

Figyelt kérdés
a hozzá járo szoftverrel már 100x probáltam mint infrastruktura ként mint ad hocként.megadtam jelszot is ha megosztottat választottam, de valamiért nem látja wifiként a telefonom..

2015. júl. 29. 12:16
1 2
 11/15 P.O.C. ***** válasza:
De nem szopnál ennyit, ha vennél egy routert. 3 eFt -tól vannak jók, szerintem kibírható összeg.
2015. júl. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
na hát ez az. Mivel ez is tudja az internet vezetéknélküli megosztását és ilyen kis cuki nano kiszerelésü gondoltam ilyet veszek. Routert nem kell beinstallálni elsö használatkor a hálozatok menüpontnál? amugy kezdem ugygondolni hogy az az egyedüli baj ennél a cuccnál hogy beként valami protokollt állitani hogy lássa a program a netemet meg az eszköz.
2015. júl. 30. 16:33
 13/15 P.O.C. ***** válasza:

A routert csak egyszer kell beállítani, utána megy, míg nem váltasz Internetszolgáltatót. És az benne a jó, hogy nem kell neki semmilyen számítógép, hogy működjön. Így az nem fogyaszt áramot, nem kopik fölöslegesen, stb. Folyamatosan online lehetsz a telefonoddal.

Az USB adapter esetén a számítógépen kívül külön szoftver is kell hogy működjön (mint pl. a Connectify). De ezek meg általában csak XP -nél újabb rendszereken működnek, vagyis Vista/7/8.x/10. Ezért az USB Wi-Fi adaptereket inkább csak vevőként szokták használni.

2015. júl. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Igazad lett mert télleg ez volt a baj hogy XP nem ismerte az egészet.Visszavittem, kicserélték egy routerra 1600 at kellett ráfizetni szal huzos összeg :) TP link és nagyon egyszerűen belehetett installálni szoval szuperul müködik és még a telon sem kell ujra connectolni amikor hazajövök pl .)
2015. aug. 7. 13:24
 15/15 P.O.C. ***** válasza:
Tudom, nekem mindig igazam van. Dr. House elbújhat... :)
2015. aug. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!