Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » T-home szolgáltatóm van....

T-home szolgáltatóm van. Nincs internt, tv és telefon sem! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az lenne a problémám illetve kérdésem, hogy van ugyebár a T-home szolgáltatóm és tegnap tv-nézésközben elkezdezt szaggatni a műsor majd megakadt a vezetékes telefon süket lett és persze a legfontosabb (mi más lenne ha nem ez) az internet is halott. A routerem még működött világított minden, volt wifi jel telefonon és laptopon is, de ha rá gugliztam valamire nem töltött be, ahogy a youtube az origo és semmi más sem.

Megkérdeztem az ismerősöket haverokatnáluk megy minden megefelelően így nem a szolgáltatónál van a gond.

Ujra indítottam a routert kismilliószor, de egy ídő után már be se kapcsolt. Kihúztam egy pár órára majd amikor visszahelyezzem üzembe minden működött kb. 1 órán keresztül aztán megint semmi.

Mi lehet a probléma?

A válaszokat előre is köszönöm.

U.I. : Bevannak fizetve a számlák! És mielőtt elfelejteném, mikor bekapcsolom a routert világít minden aminek kell van wifi jel, de nem tölt be semmit és a tv sem működik annyit ír ki hogy ellenőrizzem az ethernet kábelt.



2015. júl. 29. 22:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezek alapján haldoklik a router, hívd fel az ügyfélszolgálatot és jelentsd be a hibát.
2015. júl. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szolgáltatónak ki kell cserélni a routert. Egyébként kérjél inkább wifiroutert, akkor bárhonnan netezhetsz.
2015. júl. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Már megoldódott a probléma azzal, hogy a viharok okozta károk miatt kicsrélik az egésszet ingyen és bérmentve :)
2015. aug. 6. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!