Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Torrent letöltésnél miért...

Torrent letöltésnél miért írja ki ezt "peerek keresése"?

Figyelt kérdés

uTorrent-en néhány filmet simán letudok tölteni viszont pár filmnél nem kezdi el a letöltést csak annyit ír ki, hogy: peerek keresése 0.0%

Mit tudnék ezzel csinálni?



2015. júl. 30. 11:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmit. Ilyenkor keresi azt, hogy kitől tudná letölteni, ki seedeli.
2015. júl. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És meddig van értelme várni? Mármint, ha mondjuk eltelik egy nap és nem történik semmi akkor még van esély rá,hogy letöltődik?
2015. júl. 30. 11:29
 3/3 anonim ***** válasza:

Függ attól is, hogy melyik oldalon keresztül próbálsz torrentezni. (ncore, Pirate, Kickass?) Ott kiírják a letöltők és feltöltők számát, illetve azt is feltüntetik, hogy mikori a torrent. Ezekből lehet következtetni, hogy mire is számíthatsz.

Én kísérletképpen töltöttem le ilyen eleve halálra ítélt torrenteket, de nagyjából azt is kaptam, amit az ilyen előzetes adatok alapján vártam.

Azaz semmit.

2015. aug. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!