Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » IPV6-kapcsolat: nincs hálózati...

IPV6-kapcsolat: nincs hálózati hozzáférés, de a tulajdonságoknál a protokoll (TCP/IP protokoll 6-os verzió) ki van pipálva. Mi lehet a gond, hogy tudnám megoldani?

Figyelt kérdés

A fenti problémát próbáltam már megoldani sokféleképpen, routert újrakonfiguráltam, a hálózati kártyát újratelepítettem, adaptert is újratettem, stb. Neten újrakerestem, szóval tényleg mindent megpróbáltam, de nincs IPV-6 kapcsolatom.

Valakinek nincs valami ötlete, hogyan lehetne ezt a problémát elhárítani? Eddig csak olyannal találkoztam itt, hogy nincs kapcsolat, de ugye nekem nincs hálózati hozzáférés-t ír.


Valószínűleg ez miatt, (de nem vagyok benne biztos) a net is szakadozva megy, annak ellenére, hogy a wifire fel van csatlakozva.


TP-LINK TL-WR841N verziójú roueterem van, mellé egy TPLINK TL-WN722N típusú usb-s adapterem.

Kétlem, hogy utóbbival lenne a gond, mert egyik készüléken sem megy zökkenőmentesen a net, egészen tegnap este óta. Így pedig gyanítom, hogy nem az adapterrel van gondom. Ebből kifolyólag pedig passzolom már, hogy mi lehet a gond.


2015. aug. 1. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:
ipv6 hozzáférése az ország 98%-nak nincs, ne abba keresd a hibát.
2015. aug. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Eddig volt olyanom. :/


De rendben, ha nem abból indulok ki, akkor meg pláne nem tudom, hogy mi lehet a gond. A routert az előírtak szerint állítottam be/kalibrálta be a telepítő cd, így elméletileg azzal nem lehet gond.

Mivel időnként, szakadozva van internet, így a felhasználó név, jelszó rendben, a router ssid megadása, annak jelszava is rendben.


A védelem WPA-PSK és WPA2-PSK, automatikus beállítás van megadva, a titkosítás pedig AES.

2015. aug. 1. 14:36
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen routerem van egyébként, ritkán belassul, akkor újraindítom, a modemmel együtt és hasít tovább. Esetleg próbálj meg firmware frissítést, bár nekem nem volt rá szükségem. Am milyen erős neted van?
2015. aug. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

50 mega a garantált letöltésem, és tegnapelőtt vettem a routert.

Ha újraindítom, akkor is kb. két percig tökéletes, de aztán megint kiírja a böngésző, hogy nem tudja betölteni az oldalt.

2015. aug. 1. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!