Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hol tudom megnézni, hogy...

Hol tudom megnézni, hogy mennyi a szállítási költség az amazonról?

Figyelt kérdés
A franciáról van szó, bár ez részletkérdés. Beraktam a kosárba egy DVD-t, ami 8 euró körül van. Rányomok a lakcímre, hogy oké. Utána már rögtön a bankkártyám adatait kéri, de azt nem írja ki, hogy összesen mennyit kell fizetnem. (Franciaországból gondolom, van szállítás.)

2015. aug. 1. 17:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem láttál egy olyan mondatot, hogy "livraison gratuite"?

Mert akkor a szállítás ingyen van.

Sokszor rendeltem már az Amazonról, mindig kiírja, hogy mennyit von le a kártyádról. Ha ez nincs külön feltüntetve, a 8.- euró 8.- euró marad. És általában nagyon hamar megkapod az rendelt cikkeket.

2015. aug. 2. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem.... A livraison pontnál ezek az opciók vannak: Livraison Rapide (5 à 8 jours ouvrés), Rapide (12 à 15 jours ouvrés) és Éclair - Recevez-le mercredi 5 août .

Itt még 7,99 EUR a DVD ára. A következő pontnál (Paiement) már nem ír árat, csak a bankkártyaadataimat kéri az Amazon. Az a fura, hogy Németo-ból már rendeltem DVD-t, amin volt francia nyelv is (weltbild.de), és bár németül egy szót se tudok kb, de világosan kiírták, hogy mennyi a szállítás, és forintban számolva kb annyit is kért a postás.

2015. aug. 2. 10:58
 3/8 anonim ***** válasza:

Akkor itt valamit nem értek...

Ha a postásnak fizettél, ez azt jelenti, hogy utánvéttel kérted az árut, nem?

Akkor viszont ott kellene legyen a "paiement à la livraison" kiírás, és ez megdrágítja a dolgot.

Azt viszont nem tudom, hogy Magyarországra ez mennyivel többe fáj.

Nincs a szállítónak valami olyan e-mail címe, ahol fel lehet tenni az ilyen kérdéseket?

Ha kell, segítek a levél megfogalmazásában.

2015. aug. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

A német, az nem amazon volt, hanem weltbild.de

Amazonról még sose rendeltem, és eléggé aggaszt, hogy se gratuite, se semmi postaköltség nincs odaírva.

2015. aug. 2. 11:27
 5/8 anonim ***** válasza:

A fenébe is, (bocs!) most már bosszantott a dolog, hát utánanéztem kicsit:

Utánvéttel Magyarországra:


[link]


Nézd meg, hátha ez segít!

2015. aug. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ÓÓÓ.... Köszönöm szépen!!! :) Aranyos vagy! :)
2015. aug. 2. 12:01
 7/8 anonim ***** válasza:

Tényleg ez volt, amit kerestél? Örülök, hogy végük is sikerült valamit találnunk.

Most már meg tudod rendelni, amire vágytál?

2015. aug. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Persze, köszi! :) Igazából csak 1-2 filmről lenne szó, gyakorolni. :)
2015. aug. 2. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!