Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van az, hogy régebben...

Miért van az, hogy régebben még 1080p-ben is bírtam videókat nézni youtuben, de most már egy 480p-s videóhoz is várnom kell, hogy töltögessen?

Figyelt kérdés
Sőt, még ha teljesen be is töltöm 1080p-ben, akkor a videó vagy 15 fps-el megy..

2015. aug. 1. 21:58
1 2
 1/12 kszk2 ***** válasza:
Másik gépen is lassan tölt? ha igen akkor a net hibája ha nem akkor a gépé
2015. aug. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Most elég sok helyen gyengélkedik a youtube. Attól függ hozzád most épp melyik szerverről érkezik a szolgáltatás.
2015. aug. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Közben átállt a youtube HTML5-re, aminek jóval nagyobb a rendszerigénye, és a hardveres gyorsítás hozzá pedig gyerekcipőben jár.


Keress a böngésződhöz valami kiegészítőt, ami visszakényszeríti flash alapúra, vagy használj régi, nem HTML5-ös böngészőt, pl. az IE valami régi verzióját.

2015. aug. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Már ezer éve átállt a youtube html5-re nem ez a hiba. Az a hiba hogy nyilván nem egy szerveren van a youtube összes videója, és általában valamelyik mindig gyengélkedik a sok közül. Lehet hogy a Bözsinéni videó szó nélkül bejön, viszont a Szökőkutas Zsanettet egy óráig tölti majd.
2015. aug. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Milyeen géppel tolod?
2015. aug. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

1# Minden gépen ilyen.

5# Valami szar Packard Bell EasyNote TV;

AMD Dual-Core Processor A6-4400M (2x1.33ghz)

4 GB DDR3 Memory

AMD Radeon HD 7670 with 1 GB Dedicated VRAM

450 GB HDD

2015. aug. 1. 23:02
 7/12 A kérdező kommentje:

Itt egy link róla, itt se nagyon fényezik :D

[link]

Egyébként nem én ötletem volt, hogy ezt vegyük, amikor kaptam, akkor még semennyire nem értettem a gépekhez, ezért anyám az egyik ismerősétől vette.. az alap ár felett o.O

2015. aug. 1. 23:06
 8/12 A kérdező kommentje:
Nos, asszem rájöttem.. mindig is szar volt a net, hogyha apám bekapcsolta a gépét.. először is, ha bekapcsolja a gépét (ami eléggé régi), akkor elmegy a net egy 2 percre, és utána is sokkal szarabb lesz.. Erre a kérdésre valaki tudna megoldást mondani? Vagy hogy ez miért van?
2015. aug. 2. 08:30
 9/12 kszk2 ***** válasza:

Nem vírusos a gépe?

Az is lehet hogy a windows update frissít.

Lan-nal vagy Wifi-vel van fenn?

Ha mondjuk a routeretek N szabványú de a régi gép nem támogatja könnyen lehet hogy a router visszavált egy régebbi szabványra (Hogy tudjon csatlakozni a régi gép)

2015. aug. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem olyan rég írtottuk azon a vírusokat, windows update nem lehet, mert fateromnak xp-je van, az a gép lanon van, az enyém wi-fin.
2015. aug. 2. 14:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!