Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Megoldható-e, hogy egy konkrét...

Megoldható-e, hogy egy konkrét személy nem legyen értesítve mit lájkolok, vagy postolok?

Figyelt kérdés

Nem akarom letiltani az oldalamról, csak arra gondolok csak, hogy ne kerüljön fel az aktivitásom az üzenőfalára. De ha rámenne az én oldalamra, akkor mindent láthatna...

Olyasmi, mint az "Unfollow"...de konkrét személynek at nem engedném, hogy engem kövessen...


Van ilyen?

Köszi!



2015. aug. 2. 11:08
 1/3 A kérdező kommentje:

Elvileg a neten találtam egy olyan megoldást, hogy blokkolni kell az illetőt majd feloldani és jó ötletnek tűnt, ez törli a "follow" cuccot...


De inkább ne csináljátok utánam, mert ez törli az ismerős :-/...én idióta

2015. aug. 2. 12:22
 2/3 edemmester ***** válasza:

És ezért nem lesz ott a követőgomb sem, mert nem lesztek ismerősök. :) Sokan csak az ismerőseiknek engedélyezik a követést. Ha valakit unfollow-olsz, attól még ismerősök lesztek, csak nem látod a posztjait.


Ha az a cél hogy ő ne lássa a te tartalmaidat, azt csak úgy érheted el, ha egyáltalán nem láthatja, azaz a profilodon sem. Ezt a bejegyzés megfelelő adatvédelmi beállításaival oldhatod meg, vagy felveszed az illetőt a Restricted/Korlátozott listára, és akkor csak a nyilvános tartalmaidat látja, az annál szűkebb körben megosztottakat nem. De az egyes bejegyzéseket egyesével is elrejtheted emberek elől, ezt a posztok adatvédelmi beállításainál teheted meg. Ezekben az esetekben viszont az adott bejegyzés a profilodon sem fog látszódni, azaz számára "nem létezik".

2015. aug. 3. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen köszi!

Igen ezeket ismerem, én csak értesíteni nem szeretném hogy mi történik nálam...de akkor ez nem megoldható.

Minden esetre vagyon köszi :-).

2015. aug. 3. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!