Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Snapchat, FB, Viber. Ti mit...

Snapchat, FB, Viber. Ti mit gondoltok ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Eléggé unalmasnak találom már ezt a kettőt. Egyszerűen nem értem, hogy mi értelme annak, hogy valaki lefotóz pár sörös üveget és akkor odaírja középre, hogy: ma bebaszunk. Vagy a fél fejét fényképezi le és odarak csomó szívet.

Maga az FB-t is unom, ahogy megnyitom rögtön az arcomba hányják a napi programjukat. Én is voltam nyaralni és ezek után is megyek, de valahogy nem érzek késztetést, hogy felrakjam. Meg az ismerőseim felével nem is tartom "úgy" a kapcsolatot, nem beszélünk soha. Akkor meg mi a franc köze van ahhoz, hogy én éppen mikor és kivel hol vagyok? :D

Viszont hiába, magát a Messenger alkalmazást azt szeretem, jónak találom. Viber úgyszintén..

Ti ezekkel hogy vagytok?



2015. aug. 2. 21:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Snapchat-et nem használom.

FB-on be van álítva, hogy csak az engem érdeklő emberek/oldalak posztjai jelennenek meg, és a megosztásaimat sem látja mindenki, csak akinek "kell". Viber az tényleg jó, de szerintem inkább Skype vagy Messenger. :)

2015. aug. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Eleve nem barátkozom olyanokkal, akik ilyesmiket akarnak megosztani. Facebookon 31 ismerősöm van, és nem is akarok többet.
2015. aug. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:)
2015. aug. 19. 06:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!