Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem működik a Wifi a...

Miért nem működik a Wifi a telefonomon?

Figyelt kérdés

Laptoppal rá tudok csatlakozni az internetünkre és használni is tudom. Telefonnal viszont csak rácsatlakozni tudok, de nem nyit meg semmilyen oldalt. Pár hónapja vettünk új routert, mert a régi tönkre ment. Eddig hibátlanul működött, de az utóbbi napokban ez a helyzet áll fent és 5 telefonnal próbáltuk ki és csak a laptoppal tudunk netezni. Hívtam a szolgáltatót, de azt mondták náluk nincs semmilyen hiba és a routerrel van a baj. De szerintem ha azzal lenne, akkor nem tudnék laptopról netezni, hisz ahhoz is kell a router.


Már ki-be kapcsoltam kismilliószor, reseteltem a routert szintén ennyiszer. (LB-link) És a 192.168.16.1-es "oldalon" is újra beállítottam mindent, új jelszóval és névvel próbálkozva. De ezek után sem változott a helyzet. Ötletek?



2015. aug. 3. 13:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Más telefonnal rá lehet-e csatlakozni?

Milyen protokol van beállítva a 192.168.16.1-en?

Illetve telefonban milyen protokol van beállítva?

wifi wap2-n álltalában csatlakozik mindenhez

2015. aug. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!