Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudok a facebookon...

Hogy tudok a facebookon nyilvánossá tenni egy bejegyzést?

Figyelt kérdés

Tehát két lehetőség van, az ismerőseim, meg az ismerőseimnek az ismerősei.

És nincs "nyilvános" lehetőség.

Hol, mit kell hozzá állítani?

(magyarul valaki úgy is megtudja nézni, hogy nincs bejelentkezve facebookra, csak az adatlapomat/idővonalamat látja)



2015. aug. 3. 20:14
 1/4 A kérdező kommentje:
Lehet azért, mert nem vagyok még 18 éves?
2015. aug. 3. 20:35
 2/4 anonim ***** válasza:

A bejegyzés dátuma mellett van egy kis ikon arra rákattintasz majd rákattintasz arra hogy nyilvános. legalábbis nálam így van. Aztán lehet hogy neked van igazad mert korhatárhoz kötött.?

Nem tudom. Remélem jön egy nálam okosabb aki tudja a pontos választ :)

2015. aug. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Pont ez a probléma, hogy ott nincs olyan, hogy nyilvános, csak: ismerőseim, ismerőseim ismerősei, csak én, meg az egyéni.

A nyilvános valami oknál fogva hiányzik. A beállításnál azt írta, hogy mivel még nem vagyok 18 éves, így alapos szűrések vannak..stb..

és ezért gondoltam..

2015. aug. 3. 20:57
 4/4 edemmester ***** válasza:
Régebben biztosan volt ilyen korlátozás, és ezek szerint valószínűleg most is van. Nem követem az esetleges változásokat, de korábban írták hogy bizonyos korhatár alatt nem engedélyezett a teljesen nyilvános megosztás, ezek szerint ez valószínűleg még mindig érvényben van.
2015. aug. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!