Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Én több minecraft pe szervert...

Martin135 kérdése:

Én több minecraft pe szervert szeretnék futtatni egy gépen, , hogyan tudnám megoldani? (laptopom) van.

Figyelt kérdés
2015. aug. 5. 19:54
 1/1 adventurer111 ***** válasza:
Ha jól tudom hamachival lehet. Úgy hogy mindegyiknek csinálsz egy külön szobát és hozzáadod a mobilokat [link] biztosan létezik más megoldás is csak azt nem ismerem. Futtatásból meg csak annyi hogy átmásolod egy másik mappába előre megcsinálod neki a szobát vagy különben rinyálni fog hogy már megy szerver ezen a címen(vagy a propertiesben átírod a portot másra) és annyi RAMot adsz nekik hogy semelyik se laggoljon. Amúgy ilyenkor nem számít hogy laptopról vagy asztali gépről futtatod mert csak annyi a különbség hogy a laptop hamarabb felmelegszik és lejjebb vesz a teljesítményből.
2015. aug. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!