Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért lehetséges az, hogy...

Miért lehetséges az, hogy folyamatosan elmegy az internet de csak a számítógépemen?

Figyelt kérdés

Pár napja folyamatosan megszakad a kapcsolat, de csak a pc-n. Azóta már megformáztam, újratelepítettem a számítógépet.

Azt vettem észre, hogy mikor nagyobb adatforgalmat használok (Pl. Játék szerverhez kapcsolódás, bejelentkezés emailbe) több valószínűséggel szakad meg, vagy éppen lassul le az internet.

Több hardver eszközzel (wifi) vel is próbáltam, de egyikkel sem óldódott meg a probléma.


2015. aug. 6. 18:33
 1/4 anonim válasza:

Lehet a routerrel van gond. Nem tudom milyen távol van a gépedtől, de nekem messze. Kellett egy újat telepíteni a szobám és a dolgozószoba közé.

Ha nincs messze lehet hogy régi. Vagy a géped érzékenyebb mint a többi kütyü. Nekem például a telefonom ilyen. A gépen és tableten maxon van a jel, telón jó ha eléri a kettest.

2015. aug. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Pár napja még müködött, ezért gondolom, hogy más lehet a probléma.
2015. aug. 6. 20:29
 3/4 anonim ***** válasza:
router csere.
2015. aug. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A többi eszközön tökéletesen megy az internet, csak a számítógépemen nem, ez segítene rajta?
2015. aug. 15. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!