Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen vírusirtót vagy már...

Milyen vírusirtót vagy már programot tudnátok erre a gondra ajánlani?

Figyelt kérdés

Feltelepítette a windows 10-et, és kb 5 napja megy. A chromot használtam eddig böngészésre, de a mai napon mikor elindítottam a gépem, akármilyen weboldalon vagyok és próbálok valamire rákattintani egy véletlenszerű angol nyelvű hirdetésekkel teli oldalt dob fel. Nem minden egyes kattintásnál csak mondjuk minden másodikra vagy harmadikra.

Ha viszont az Edge böngészőt használom akkor ez a hiba nem jelentkezik, legalább is egyenlőre nem :)

Mivel próbálkozzak leírtani?



2015. aug. 6. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:
A Chrome bővítményei közt nincs valami olyan, aminek nem kellene ott lennie?
2015. aug. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Ami ingyenes: Malwarebytes anti malware, Emsisoft Anti Malware,Spyware terminator


Fizetost csak a Kaspersky Internet Securityt ajanlom (e legyen tort es jo geped is legyen hozza minimum 4 magos ahhoz hogy ne akadozanak a programok)

2015. aug. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
AdBlock talán.
2015. aug. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezerszer leírtuk hogy ne gányolt aktivátort használjatok, mert azok vírusok és reklámprogramok. Ellenőrzött helyekről kell aktivátort szerezni. A malwarebytes eltávolítja a fertőzést, de már nem lesz olyan a rendszer mint új korába.
2015. aug. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Helo!

Szerintem tedd fel a Kaspersky-t es futtasd butidejüen is. Ha szükseges, akkor keress egy szmodra megfelelö, cska kemprogramok elleni vedelemre epülö programot.

2015. aug. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

4-es én semmiféle aktivátort nem használtam. eredeti a Windowsom 7-em ezért nincs rá szükségem. a 10-et is ingyen kaptam meg mint ahogy bárki akinek jogtiszta a 7-e vagy 8-a.

megpróbálom amiket írtatok. remélem valamelyik leszedi.

köszönöm előre is a segítséget!

2015. aug. 6. 22:05
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor ismeretlen eredetű és gyanúsan kis méretű exe fájlokat se indíts el a továbbiakban, ezek a fertőzések csak indítható fájlon keresztül tudnak szétszóródni, de akkor nagyon.
2015. aug. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!