Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Helo! Ha én megfizettetem a...

Kalmár András kérdése:

Helo! Ha én megfizettetem a szomszéddal a WiFi kapcsolatot minden hónapban x összeggel akkor én azzal bünt követek el, vagy sem?

Figyelt kérdés

2015. aug. 7. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Te írtad alá a szerződést a szolgáltatóval, nem mi, és nem is mi előttünk van, hanem nálad. Ezt kellene elolvasnod, és abban benne lesz ez is.
2015. aug. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja oké köszi.
2015. aug. 7. 21:04
 3/7 anonim ***** válasza:
A szerződésben foglaltak az irányadóak. Ugyanakkor mivel a szerződés a szolgáltató és közted áll fenn, így akármit is csinál a szomszéd, te leszel a felelős, legyen szó akármilyen bűncselekményről.
2015. aug. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Helo!


Ne legyen semmifele irasos alapja es akkor senki sem köthet bele. Mi büntetendö lehet azon, ha a szomszedod ad par ezer forintot havonta csak mert ugy erzi hogy eza "minimum", miutan hasznlaja wifit.

2015. aug. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tudtommal már az magában illegális ha hagyod, hogy valaki illetéktelenül csatlakozzon a hálózatra, tehát nem kódolod, de nem hiszem, hogy ezt nagyon alaposan vizsgálnák.
2015. aug. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha a szolgáltató a szerződésében nem engedélyezi a szolgáltatás továbbértékesítését, akkor felbonthatja veled a szerződést - mint például a T esetében:

"Az előfizetői szolgáltatás igénybevételének korlátozására, így különösen az előfizető által indított vagy az előfizetőnél végződtetett (az előfizető hozzáférési pontjára irányuló) forgalom korlátozására, az előfizetői szolgáltatás minőségi vagy más jellemzőinek csökkentésére a szolgáltató az előfizető egyidejű értesítésével a következő esetekben jogosult:

...

b) a szolgáltatást igénybe vevő előfizető az előfizetői szolgáltatást a szolgáltató hozzájárulása nélkül harmadik személy részére továbbértékesíti, vagy azt hálózati szolgáltatás céljára használja;"

Forrás: [link]

2015. aug. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
4 köszi a segitséget :)
2015. aug. 10. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!