Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon mitől függ, hogy...

Facebookon mitől függ, hogy az idővonalamon mely ismerőseimet látom?

Figyelt kérdés
Ahogy rámegy az ember a saját idővonalára, lát 3x3-as elrendezésben 9 ismerőst. Az mitől függ, hogy kik ezek?

2015. aug. 9. 12:00
 1/3 anonim válasza:
az ismerősök sztem teljesen véletlenszerű sorrendben jelennek meg (sajnos), én legalábbis logikát nem találtam benne. talán annyi, hogy azok vannak az elején akikkel többet vagy kapcsolatban, lájkok, chat..., de nem tuti biztos. akik megjelennek a 3*3-asban az is vhogy így működik
2015. aug. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az nem lehet, hogy olyanok, akik mostanában rákattintottak az oldalamra? Aki többször nézi meg az adatlapomat, az van ott? Csak mert nekem van 1-2 olyan ismerősöm is, akinek néha rá szoktam menni a profiljára, meg olyan is, akiére szerintem még az életben nem kattintottam. Illetve vannak emberek, akik mindig ott vannak a 3x3-ban, a többiek cserélődnek.
2015. aug. 9. 14:49
 3/3 anonim válasza:
most hogy megnéztem mégegyszer, nálam a 3*3as is változott. azt, hogy ki nézegeti az adatlapodat, azt nem tudhatod, de elvileg lehetséges, hogy azokat is előbbre sorolja, de fogalmam sincs. nálam olyanok vannak benne, akiknek mostanában írtam, vagy hozzászóltak vmelyik fényképemhez, meg akiknek én nézegettem a képeit. de azért vannak kivételek. Igazából én is csak tippelek. Ezt soha nem értettem, miért nem lehet az ismerősöket vmilyen logika szerint sorbarendezni, hogy ha pl. keresel, akkor meg lehessen találni vkit.
2015. aug. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!