Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » FACEBOOK CSALÁS? Mi lehet a...

FACEBOOK CSALÁS? Mi lehet a trükk?

Figyelt kérdés
Egy facebook oldat üzemeltetek, amire írt egy nő külföldről, hogy megvenné. Vegyel fel adminnak és írjam meg miként kérem a pénzt. Aránytalanul sokat akar adni érte, ezért gyanus a dolog. Azt már megnéztem, hogy 7 napig a felvételt követően NEM tud az oldalról kirakni, de én ki tudom őt rakni bárikor. Ergó addig nem tudja lenyúlni az oldalt és ha addig nem jön utalás akkor ugyebár kirakhatom kedvemre. Azonban mégis félek, hogy átverés van. Van ötlet mi lehet a trükk? Hogyan kérjem tőle a pénzt? Mi a legbiztonságosabb út? Szerződést nem akar, mert már 29 oldalt vett így és mindig mindenkivel minden rendben volt. Vélemény?

2015. aug. 9. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Természetesen csalás, ezen ne is gondolkodj. Ha ellopni nem is tudná időben, kárt gondolom tehet benne.
2015. aug. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Na de mit?
2015. aug. 9. 20:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Kitiltja az összes tagot pl? Egyébként ha már 29 oldalt vett akkor biztosan meg tud adni néhányat, ahol leinformálhatod, egyáltalán hallottak-e már róla.
2015. aug. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha megvette/átverte őket akkor csak VELE tudok ott is kommunikálni. 7 napig NEM tud kitiltani. Én meg kirakhatom a 6.nap mondjuk ha nem jön a pénz.
2015. aug. 9. 21:02
 5/5 anonim válasza:

Én azt nem értem, hogy valaki miért akarna Facebook oldalt megvenni? Ha kell neki, akkor ingyen készít egyet, ahol ő az úr (Admin).


Milyen kárt tud tenni?

Adatokkal hogy tud visszaélni esetleg, ill. milyeneket tud kicsalni a folyamat során?

2015. aug. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!