Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Komolyan nem lehet a Jófogás-o...

Komolyan nem lehet a Jófogás-on ingyenesen megújítani a hirdetést?

Figyelt kérdés

Most küldtek figyelmeztetőt, hogy lejáróban vannak a hirdetéseim, ingyenes megújítást pedig nem láttam, csak fizetőset. Ez most tényleg így fog maradni?

Ha igen, akkor az a pofátlanság netovábbja. Pláne miután megvették az OLXet, nem maradt lehetőség más hirdetésfeladásra.



2015. aug. 12. 15:49
 1/6 anonim ***** válasza:
vatera? (nem ismerem, csak kérdezem. ott sem ingyenes?)
2015. aug. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Fizetős :(
2015. aug. 12. 16:22
 3/6 Harangozó Csaba ***** válasza:
100%
Meg lehet ingyenesen újítani : lejárta előtt ( de akár utána is ) feltenni újra, mint új hirdetést ( a régit meg törölni vagy ők törlik majd egy 180 napos "archiválás" után. ) Ez van. Pár hirdetés esetében elmegy, de akinek sok hirdetése van... ( bár ha nem egyszerre járnak le, akkor azért kezelhetőek. ) Igen, a Vatera ( vatera.hu ) az fizetős, 9 Ft egy hirdetés 3 hétre, meg 6% jutalék eladás esetén. Nem minden esetben éri meg, az biztos. Aztán ott vannak az ingyenes OLX klónok is, még gyerekcipőben persze. A legjobb, amit használok is, a nextapro.hu. Érdemes lenne felhozni egy jó nagy oldalnak...
2015. aug. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
22%
újra fel kell tenni a hirdetést, de most komolyan, ennyi IQ huszárt már rég láttam, itt gyk-n folyton sírnak a jófogás miatt. Csak gondolkozni kellene néha
2015. aug. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 szántóvető ***** válasza:
4-es:én is írni akartam hogy újra fel kell adni a hirdetést.de a kérdező nyilván tudja ezt..az a baj ezzel hogy macerás,sokkal egyszerűbb volna egy klikkeléssel megújítani.én sem értem hogy miért csak a fizetős lehetőséget ajánlják fel.
2015. aug. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Kedves 4-es és Szántóvető: Azért nyavalyognak a fizetős hirdetésmegújítás miatt és nem teszik fel újra ingyenesen, mert NEM LEHET. Figyelik és szűrik. Nincs olyan opció, hogy fizetés nélkül megújítani, vagy újra feltenni egy hirdetést, vagy előre sorolni.


Kedves kérdező: Ajánlom figyelmedbe az LXO.hu-t. Nekem már sikerült eladni is náluk, pedig nem is egy hatalmas alternatíva. :)

2015. aug. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!