Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi lehet a baj a facebookommal?

Mi lehet a baj a facebookommal?

Figyelt kérdés

A facebook mikor jelentkeznék be azt írja, hogy:

"Your account is temporarily locked"

és mikor a továbbra kattintok akkor azt írja, hogy valaki megpróbált belépni állítólag Japánból a profilomra, s miután igazolom, hogy nem én voltam kéri, hogy változtassak jelszót (már megtettem vagy 10x) és nem enged be, se biztonsági kérdést nem kér se azt, hogy azonosítsam ismerőseimet, semmit. Meddig tarthat ez az ideiglenes kizárás, esetleg keressek valami megoldást, mert nem adják vissza egy idő után sem, ha nem kérem?



2015. aug. 13. 10:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kell japán huncut képekre kattintani a facebookon,mert ellopják a fiókodat!Most megtanultad!
2015. aug. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem kattintottam semmiféle képekre, az efajta gyanús hivatkozásokra nem megyek rá. Amúgy nem oszt meg semmit az oldalam, s üzeneteket sem küldözget eddig, szóval eddig úgy néz ki tényleg nem jutottak be.
2015. aug. 13. 14:00
 3/3 A kérdező kommentje:
Viszont tényleg örülnék egy épkézláb tanácsnak esetleg megoldásnak
2015. aug. 13. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!