Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért szakad meg az internet?

Miért szakad meg az internet?

Figyelt kérdés

Pár napja volt a Telekomnál hiba és sokáig nem volt a környéken internet (egyes helyeken tv és telefon se). Miután visszajött, megoldották a problémát azóta randomban megszakad az internetem. Van ha online nézek valamit akkor 5 percenként megszakad, újratárcsáz magától és jó.

De azt vettem észre, hogy ha megbontom a kapcsolatot akkor nem jelzi, hogy meg van bontva (úgy jelzi, ahogyan a képen van ---> [link] ) pedig nincs internet és így rá se tudok újra csatlakozni.


Router-em nincs tehát az kilőve.


Volt egy hálózatikártya frissítésem (illesztőprogram) 7.92-esre de azt hittem, hogy ez a hiba ezért letöröltem és a 7.65-öst raktam fel de azzal is szakadozik az internet (igaz nem olyan sűrűn).


Mi lehet a hiba? Lehet a beállítással nem jó valami?

/valami tuti nem stimmel, mivel ahogy fent írtam, hogy megtudtam bontani a kapcsoaltot és újracsatlakozni az most lehetetlen mivel nem jelzi a Csatlakozás funkciót.


(op rendszer az win7)

Lehet az illesztőprogrammal van gond. Vírusos nem hiszem, mivel nem jelezte az ESET, hogy valami gond lenne vele.



2015. aug. 13. 17:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Hívd fel a szolgáltatót.
2015. aug. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!