Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook belépések ellenőrzése?

Facebook belépések ellenőrzése?

Figyelt kérdés

Az a gyanúm, hogy barátnőm nézi a Facebookomat, legalábbis sokszor volt olyan helyzet, hogy olyan témák jöttek fel amiket csak haverokkal beszélgettünk online, semmi csaj ügy, de azért zavar, hogy szerintem olvasgatja az üzeneteimet.


Jelszót változtatni nem akarok, először szeretnék megbizonyosodni, hogy egyáltalán valóban van-e alapja a gyanúmnak.


A lényegi kérdés: Nincs valami program vagy alkalmazás ami akár e-mailben küld információt róla, hogy pontosan mikor és honnan léptek be az FB fiókomba?



2015. aug. 14. 00:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért nem szeretnél változtatni jelszavat...
2015. aug. 14. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mert először szeretném megtudni, hogy valóban belép-e helyettem egyáltalán vagy alaptalan a gyanúm. :)
2015. aug. 14. 01:04
 3/4 anonim válasza:
Fb-n belül is van ilyen. Ha bejelentkeznek fb-re valahonnan email jön automatikusan. (Milyen böngészőről és mikor tették) Beállítások-> Biztonság-> "Belépési figyelmeztetések"
2015. aug. 14. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2015. aug. 14. 01:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!