Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon miért van összekava...

Facebookon miért van összekavarva a chat névsor lista?

Figyelt kérdés
Eddig akikkel a legtöbbet beszéltem az alulra került vagy összevissza.ÉS akikkel soha az meg felülre! Miért van ez nálam? köszönöm!

2015. aug. 14. 22:28
 1/4 Argloss ***** válasza:
Mert Cukibergéknél valaki így döntött.
2015. aug. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De most tényleg.....megkérdeztem két ismerősömet,nekik rendben van a chat listájuk! kb egy hónapja ilyen nekem!Mindig ki kell keresni a csomó nevek közül (pl a tesómat) akivel minden nap sokszor chatelek.eddig ő volt legfelül.most kb 25.

ötlet?

2015. aug. 15. 07:56
 3/4 Argloss ***** válasza:

A facebook nem egyszerre frissít mindenkinek. Az újításokat kisebb csoportokon tesztelik. Üdv a kísérleti nyulak táborában.

Amúgy felhívnám a figyelmedet a chat alján lévő keresőre. 3-4 betű beírása után már nem fog különösebb gondot jelenteni a testvéred megtalálása.

2015. aug. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendebn......végül is kaptam választ! Köszönöm!
2015. aug. 15. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!