Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet beállítani, hogy...

Hogyan lehet beállítani, hogy a Windows 8.1 automatikusan a jó hálózathoz csatlakozzon?

Figyelt kérdés

Kép: [link]

A két kapcsolat közül a DigiNet a működőképes, de automatikusan a másikra csatlakozik, mindig fel kell csatlakoznom a jó hálózatra. A hálózati helynek van ehhez köze? Ha igen, hogy lehet beállítani Otthonit? (A leírások alapján rá kéne kattintanom az aktuális hálózati profilra, de nálam valamiért nem kattintható.)

Előre is köszönöm a válaszokat!



2015. aug. 15. 16:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Adapter beállítások és az egyik hálózatot letiltod.
2015. aug. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Sajnos ha az egyik letiltom, akkor a másik sem működik...


Amit az elején elfelejtettem: Egy Ethernet kábel megy ki a gépből, és Wi-Fi nincs. Valamint a DigiNet az alapértelmezett, de így sem ahhoz kapcsolódik elsőnek...

Azért köszi a gyors választ!

2015. aug. 15. 16:49
 3/6 anonim ***** válasza:
A kettő ugyanaz, akkor hívja nem azonosítottnak, ha nem kap megfelelő IP konfigurációt. A megoldás a kapcsolódási hiba okának felderítése és kiküszöbölése.
2015. aug. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi! A hálózati helyhez lehet köze a dolognak?
2015. aug. 15. 17:23
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez PPPoE kapcsolatoknál teljesen megszokott jelenség. Nem tudsz vele semmit sem csinálni.

Az okát most pontosan nem tudom megmondani, mert nem ástam bele magam de tippre a "Nem azonosított hálózat" a gép, és a modem, vagy ha az nincs, akkor a gép, és a switch ( szolgáltatói eszköz ) közötti kapcsolatot jelzi, míg a DigiNet 2 maga a PPPoE kapcsolat.

2015. aug. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2015. aug. 16. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!