Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit tegyek ha 5-10 percenkenet...

Ateszka727 kérdése:

Mit tegyek ha 5-10 percenkenet korlatozott az internetkapcsolat WIFIN keresztul? Eleg egy sima ujratarcsazas es utan megint mukodik, de csak a laptomon tortenik ez (acer aspire) telfeonokon es tabletten nincs gond!

Figyelt kérdés
Van meg par eszrevetelem pl: ez inkab a delutani esti idoszakban tortenik tobszor es csak az en laptopomon a baratnomen (toschiba) nagyon ritkan vagy inkabb mostnaba egyaltalan nem, ketfele routuerrel es ketfele internetszolgaltatoval is probaltam, par napot mikor hazautazom(romaniaban DIGI internet)ott sem mukodik es mikor itthon vagyok (nemetorszag 1&1 internet) itt sem!!! 7 8 es most a 10 windowsal sem joo, mikor friss a windows akkor talan 1 max 2 hetig nincs megszakadas de utana napjaba tobszor foleg az esti orakba akkor kibirhatatlan!!

2015. aug. 16. 11:17
 1/3 coopper ***** válasza:

Szia.


Csak tipp :


Nagy valószinűség szerint a wifi kártyád nem megfelelő, vagy kezd elromlani.


Ezt letudod tesztelni, ugy hogy vagy kábeles neten próbálod (egy tesztet megér) vagy kérsz kölcsön valakitől egy ilyen USB wifi-sticket és azon keresztül teszteled a dolgot.


Sok sikert.

üdv.

2015. aug. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kossz szepen!! meg ha csak tipp is, de lehet van benne valmi mert mielott meg nem volt bekotott kabeles netem azelott honapokoig hasznaltam ilyen USB-es stickes netet es aval nem volt problema. de nekem ez nagyon fura uj windows utan rovid idegi mukodik?! :O nah de ez is valmi es ha megis az a baj azt ki lehet cserelni?
2015. aug. 16. 16:18
 3/3 coopper ***** válasza:

Szia.


Elvileg igen, cserélhető, de szerintem nem lesz olcsó mulatság.


Elvileg a laptopod tipusa és a "services manual" cimszavak segitségével googléban meg tudod nézni, hogy mennyi munkába kerül és hogy mit is kell hozzá cserélni.


Sok sikert.

üdv.

2015. aug. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!