Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tüntessem el ezeket?

Hogyan tüntessem el ezeket?

Figyelt kérdés

Egy nyomorult fájlt töltök le vagy zenét és újra meg újra visszajönnek ezek a hülye programok, pedig van vírus irtóm is, a Ccleaner nem segít a vezérlőpoltos se. Olvasgattam itt is meg neten is, mindenhol csak ilyen pc átvizsgálós programokat találok amikkel csak pénzért tudom eltüntetni, vagy az hogy még a programmal sem. Már kétszer húztam újra a gépemet de még így is jönnek:


Böngészőmbe: a mystartsearch, a websearch, search safefinder, bővítményeimben nincs benne, a keresőmotorokat meg kezdőlapot hiába változtatok vissza rakja magát.


Gépre mint progi: MyPC Backup, Web protector, Security Utility, Internet Speed Checker, Cinema P. A többit már nagy nehezen töröltem de már a tököm tele van ezekkel.

Jöttek a Windows 7 Ultimate-emre a Windows 7 Home Premiumra és most meg a Windows 10re is.


Avast vírus irtóm van


2015. aug. 16. 14:18
 1/3 anonim ***** válasza:
van, aki lassan tanul..
2015. aug. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Malwarebytes-el. Mondtam sokszor hogy a vírusirtók csak vírust írtanak. A Vírus szaporodik, a malware pedig egy vay több idegesítő program.
2015. aug. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Lefuttattam vele egy teljes vizsgálatot, felsorolt egy rakás trójait meg ilyeneket, megtisztításra mentem a végén kiírta hogy 0 kártevő eltávolítva. Szóval ez nem jött be. De a tünetek eltűntek, csak a fura progik nem :(
2015. aug. 17. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!