Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért csinálja ezt az internetem?

Miért csinálja ezt az internetem?

Figyelt kérdés
Az a gondom ha bekapcsolom a Wi-fimet akkor elmegy az internetem. Ha ki van kapcsolva akkor jó. Eddig nem volt vele semmi gond. És 20megás internetből mért csak 16-17mb-ot használ ki? Van 3db dekóderünk a tv-hez azt mondják hogy kell hozzá internet hogy az adókat frissitse. Ez igaz?

2015. aug. 17. 13:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha IPTV akkor igen.
2015. aug. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Attól függ, ha korábban is be voltak kötve és a sávszélességed nem változott nem a dekóderek hibája. A wi-fi routerek elhasználódásának gyakori hibája, hogy a modemes összeköttetésnél alig-alig csatlakozik. Nekem is ilyen problémám volt egy régi TP-Link G/B szériás routernél lecseréltem és pikkpakk jó lett.

A dekóder olyan, mint a UPC Mediabox, vagy a DigiTV? Ha az adók be vannak állítva nem is kellene neki - állandóan - frissíteni. Ha más dekóder pl. Android Player vagy valami USB-s okoskütyü lehet kell internetelérésnek lennie, nézd meg a használati útmutatóit. Nálam például csak az SmartTV húzza le picit mikor pl. Youtube-on nézek videót a tv-n keresztül.

A sebesség egyébként a szervertől is függ mit keresel vagy honnan töltesz le, esetleg mit szedsz torrenten (seederek számától, torrent beállításától).

Ha speedtest-en is lassabb lehet a vihar vagy karbantartás miatt.

Ha tovább jelentkezik hívd a szolgáltatót, hogy ellenőrizzék.

2015. aug. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!