Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Picasa 3 képszerkesztés -...

Picasa 3 képszerkesztés - MENTÉS hogyan? FONTOS, mert dolgoznom kellene a megszerkesztett képekkel.

Figyelt kérdés

A fényképezőgépemről feltöltöttem a fotókat a számítógépre a Képekhez, feltelepítettem a Picasa-t, Sőt! tőlem szokatlan módon még a szerkesztést is megtaláltam :D DE! kb fél órája azzal szórakozok, hogy nem tudom elmenteni :-( Hogy a csudába kell menteni a szerkesztett képet? Már itt a GYik-en is kerestem (nem találtam) a Picasa videót is megnéztem, ahol egy gyerek elmondta mindazt, amit már én is megtaláltam - kivéve a Mentést! Azt persze nem mondta :-(

Segítsetek légyszi, mert mindjárt megzavarodok :D Előre is köszönöm :-)



2015. aug. 17. 18:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az adott mappában a szerkesztett képet kijelölöd, és a kék mentés ikonra nyomsz !

[link]

2015. aug. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi, megtaláltam, megcsináltam, azt írja ki: mentés a merevlemezre, rányomtam majd utána nem találom sehol, semelyik merevlemezen a mentett képet :-(
2015. aug. 17. 18:59
 3/8 A kérdező kommentje:
Vagy mégis megtaláltam? Mindjárt beszámolok :-)
2015. aug. 17. 19:02
 4/8 A kérdező kommentje:
Óóóóóóó, sikerült!!! NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM :-)
2015. aug. 17. 19:07
 5/8 A kérdező kommentje:

Kérdezhetek még valamit?

Ezt a képernyőképet hogyan kell csinálni, amit belinkeltél? Windows 7-em van.

2015. aug. 17. 19:09
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Kezd elegem lenni ebből az oldalból. Nem engedte közzétenni a válaszomat, mondván, hogy trágár. Mi ebben a trágár ?

[link]

A válasz a képen van. :)

2015. aug. 18. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 szonata ***** válasza:
Éppen elkaptam a pillanatot és örültem,hogy mégis sikerült a válaszadás, mely hasznos. Ismerem ezt a módszert, csak kíváncsi voltam,hogy ezt fogod-e küldeni. A trágársággal kapcsolatban a gépelésnél már érzékeli, hogy mivé fejlődhet a szó és figyelmeztet. Nem volt a te szándékod ilyen jellegű, de a szabályok fontosak. Az első kérdésre adott választ ki fogom próbálni én is.
2015. aug. 18. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Bocsánat, eltűntem egy kicsit - elsodort a munka és az élet vihara :D


Köszönöm szépen a segítségedet, ez is sikerült! :-)

A képernyőképen láthatod, miért nem engedte be a Gyakori: a Picassa-nál felcseréltél két betűt :-)


Mindkét segítségedre ment a zöld kéz.

Vidám napokat kívánok!

2015. aug. 23. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!