Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az új Google Chrome nekem sok...

Az új Google Chrome nekem sok bosszúságot jelent! Két oldalnál többet nem visel el, ha egy oldalt lassan figyelmesen olvasok, figyelmeztet, hogy bontani fog. Három napja dühöngök. Valamit rosszul csinálok?

Figyelt kérdés
2008. szept. 7. 01:33
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
A Chrome még közel sincs kész, ez csak előzetes kiadás, nem csoda, ha gond van vele. Használd a Firefoxot azt javaslom, azzal nem lesz gondod.
2008. szept. 7. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
2008. szept. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsot, már visszatértem a jó öreg IE7-hez. Adj tanácsot kérlek, letöröljem a Google Chrome-t, vagy várjak, míg továbbfejlesztik.


A másik válaszírónak: mi az a kurucinfo?

2008. szept. 7. 15:44
 4/8 anonim ***** válasza:
Töröld le, ha továbbfejlesztik majd felteszed az újat. Egyébként nálam a Firefox jóval gyorsabb, mint az IE7, azért bátorkodtam azt ajánlani. A Chrome is gyors volt ugyan, de sokminden nem működött vele, ezért le is töröltem.
2008. szept. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
egy weboldal. nem rég indult újra egy kis zűr után
2008. szept. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%

A Chrome még csak béta (tehát tesztverzió, nem kész állapotú) tehát vannak benne hibák. Nekem a Javascriptekkel és az RSS-feedekkel gyűlt meg a bajom, mikor szoftvertesztet készítettem a múlt héten.


Szerintem nyugodtan törölheted és térj vissza a Firefoxhoz. Később újra letöltheted a Chrome-ot, ha végre készen lesz.


A kuruc.info egy nagyon jó weboldal, ami tényleg a valóságot tárja fel, és azt, amit a magyar **** média nem akar, nem mer, vagy nem így tálal...

2008. szept. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A másik válaszírónak: mi az a kurucinfo?


Kattints a linkre, ott van egy cikk a chrome.ról!

Vagy az nehéz lenne?

2008. szept. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
69%
Opera a legjobb
2009. febr. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!