Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem működik a wifi a laptopomo...

Nem működik a wifi a laptopomon, jelzi, hogy van net, de nem tölt be semmit és hibaelhárításnál diagnosztikai-házirend szolgáltatás nem fut-ot ír miért?

Figyelt kérdés
Maga a gép netkábellel megy, de a wifiröl van hogy ledob 10 perc után, és ha kijelentkezek a fiókombol és vissza, akor megint tudok 10 prcig netezni. Hiba elhárításnál ezt írja ki :"diagnosztikai házirend szolgáltatás nem fut". Utána néztem neten írták, hogy engedélyezni kell valamit, de nem találtam rendes választ. A gépemen windows 8.1 van eredeti, és a frissítéseket se telepíti, ami szerintem megint rendszergazdai engedélybe ütközik, miközben én vagyok a rendszergazda... Valaki lépésről lépésre aki ért hozzá elmondaná m a teendő?! Válaszotokat előre köszönöm!

2015. aug. 18. 12:38
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!