Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ncore segítség kéne! Valaki...

Ncore segítség kéne! Valaki segítene?

Figyelt kérdés
Ma kaptam egy meghívót. A kérdés valódi oka az ha letöltök egy játékot azt mindent kell seedelni/visszatölteni??? És azt hol tudom megnézni hogy mennyit kell még visszatölteni/seedelni??? És ha nem seedelek milyen büntetés jár? (néztem a szabályzatot de nem találtam ez ügyben semmit) MEGY A ZÖLD A VÁLASZOKRA!! :D

2015. aug. 20. 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

48 óráig kell seedelned. Ezt az Aktivitás menübe tudod nyomon követni.


Szankciók

Ha egy hónapban valakinek több hit’n’run-os torrentje van, mint amennyit a rangja engedne, szankcióban részesül.

Azon felhasználók, akiknek a hónap utolsó napján több hit'n'run-os torrentje van, mint amennyit a rangja megenged, azok a következő hónap első napján 00:01-től letöltés megvonásban részesülnek.

A hónap utolsó napján csak a 14 napnál régebben letöltött torrenteknél van ellenőrzés és szankció, amit kevesebb, mint 14 napja töltöttél le következő hónapban kerülnek ellenőrzésre.


Hónap zárása 1-2 órával mindig hamarabb történik minden hónap végén, mindenki figyeljen arra, hogy ne az utolsó órákra hagyja a seedkötelezett torrentjeit.


Első 3 alkalom: 3 nap letöltés megvonás

4. alkalomtól: 5 nap letöltés megvonás


A rendszeres visszaesők kitiltásban részesülhetnek!


Ezen időszak kiváltható Premium előfizetéssel. (Tehát nem kell várnod * napot az ismételt letöltéshez)

A szankció letelte után ismét elérhetővé válik számukra a letöltés, de fokozottabban ellenőrizve lesznek a kötelezettségeik.

2015. aug. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha letöltötted, hagyd seed-ben 2 egész napig. Van egy Aktivitás nevű menüpont, ott írja, meddig kell még seedelni.

Egyszerre ötöt enged, amit nem kell seedelni.

2015. aug. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
A wikibe ezt írd be: Hit'n'run
2015. aug. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Atikvitás pontban.
2015. aug. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszi :)

Tegnap töltöttem le 2 játékot,DE az utorrentből meg a gépből is kitöröltem..mivel megszoktam a piratebay-t :)

és az aktivitásnál írja hogy Stopped,ezzel ilyen mi van? :D

2015. aug. 24. 15:01
 6/7 A kérdező kommentje:
utolsó sor: ilyenkor*
2015. aug. 24. 15:02
 7/7 anonim ***** válasza:
Töltsd le ugyan annak a torrentnek a .torrent fájlját majd letöltési útvonalnak add meg ugyan azt a helyet ahova letöltötted és seedelni fogja tovább.
2015. aug. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!