Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet lemondani YouTube...

Hogyan lehet lemondani YouTube partnerséget a Social Blade-el? 2012 Novemberében csatlakoztam hozzájuk, de szerintem ez kb a legrosszabb cég, amit csak választani lehet. Hogy tudom lemondani a szerződést? SOS

Figyelt kérdés
Nagyon sokat olvastam, de nem találtam igazán semmit... Annyit tudok, hogy évente jár le, de ha a lejárat előtt 30/60/90 nappal szólok nekik, hogy nem kell már, akkor nem hosszabbítják meg.. igaz ez? vagy hogyan lehetne lemondani?

2015. aug. 21. 01:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindenképpen írj nekik egy levelet és tisztázd a dolgot.
2015. aug. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hogyha nekem van YouTube-on a Csatorna -> Állapot és szolgáltatások fülnél, ahol írja a partnerséget közvetlen alatta egy gomb, hogy "Leválasztás kérése" akkor gyakorlatilag egy kattintással bonthatom is az egészet?
2015. aug. 21. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!