Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook miért írja, hogy:"Ezt...

Facebook miért írja, hogy:"Ezt az üzenetet el kellett távolítani, mert a feladó fiókja ellenőrzésre szorul? "

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm küldött üzenetet és most minden törölve van, csak a fentebb látható mondatot írja a fb.Valódi, létező személy, nem pedig egy "álfiók".

2015. aug. 21. 17:15
 1/3 anonim ***** válasza:
vmi rossz fát tett a tűzre..
2015. aug. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, én is ilyesmire gyanakszom, bár szerintem szándéka ellenére, pl. rákattintott valamire, amire nem kellett volna. Sajna sok ilyen dolog terjeng ott és az emberek nem tudják, hogy vírus, scam...stb.
2015. aug. 21. 17:51
 3/3 anonim válasza:
Én is ezt látom, számomra fontos válaszokat archiváltam, de most nem látom a válaszokat, pedig sok mindent bizonyítana, és szükségem is lesz rá. Járt már valaki így, és vissza tudta valahogyan hozni?
2017. aug. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!