Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Rapidgator kapcsán más is...

Rapidgator kapcsán más is szenved a letöltéssel?

Figyelt kérdés

Nem vagyok prémium tagja,még csak regisztrálva sem vagyok oda.Ettől függetlenül nem tartom normálisnak hogy ennél az oldalnál rendszeresen szívok letöltésnél.Ha egy fájl ide van feltöltve és mondjuk több mint 100 mega már szinte rettegek hogy úgyse fog lejönni,vagy legalábbis nem elsőre.Elindul a letöltés,egy darabig megy is szépen,aztán egyre jobban belassul majd végül megáll a letöltés.


Nem mondom hogy más DDL oldalaknál nem fordult még elő ilyen,de ahogy megfigyeltem egyedül a rapidgator-nál rendszeres.És a rapidgator-ral az is a baj hogy nem használhatom nála a Downthemall Flashgot letöltésvezérlőt sem,amely ilyen esetben tudná folytatni ill. újra tudná indítani a letöltést.


Tényleg,esetleg tudtok olyan letöltésvezérlőt (lehetőleg firefox-ra,de azért ha úgy adja chrome-ra és opera-ra is érdekelne) amely működik rapidgator-os és mellesleg pl. uploaded pont net linkekhez is?



2015. aug. 21. 20:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A RG és az UL a két legmocsokabb ilyen szolgáltatás. A működési elvük, hogy ingyenesként akkor tölthetsz le normálisan, ha más éppen nem tölti azt a fájlt. Ha pedig prémium tagok kezdik el letölteni ugyanazt, akkor a te letöltésedet megszakítják, hogy jusson sávszélesség a prémiumoknak. Ritka szemét egy eljárás, de mivel ők fizetnek a legtöbbet a feltöltőknek, szinte mindent hozzájuk töltenek fel (aztán másnap le is törlik, ahogy megjön a jogsértési felszólítás a fájlok tulajdonosaitól).

Egyetlen letöltésvezérlő sem támogatja az RG-t és az UL-t.

2015. aug. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Na ez most tényleg egy nagyon hasznos válasz volt,köszönöm.Nem is gondoltam volna hogy ilyen összefüggések vannak.
2015. aug. 22. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!