Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Freemailre miért nem lehet...

Freemailre miért nem lehet melléklettel rendelkező levelet küldeni hónapok óta?

Figyelt kérdés

A freemaillel rendelkező partnereink részére küldök heti rendszerességgel xls fájlokat, melyek fél MB-nál nem nagyobbak. Hibaüzenettel visszajönnek. Például:


Delivery to the following recipient failed permanently:


[...]


Technical details of permanent failure:

Google tried to deliver your message, but it was rejected by the server for the recipient domain freemail.hu by fmx.freemail.hu. [195.228.245.2].


The error that the other server returned was:

550 5.7.1 Command rejected


2015. aug. 26. 09:22
 1/5 coopper ***** válasza:

Szia.


A fent emlitett hibát beirva googlinak a következőket adta : [link]


Az első találat : [link]


Tehát a fentiek alapján a freemail spamszürője a hibás. Vedd fel velük a kapcsolatot.


Sok sikert.

üdv.

2015. aug. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Neuhauser László ***** válasza:

Egyébként a freemail már évek óta szar - javaslom, ajánld a partnereidnek, hogy használjanak másik e-mail "szolgáltatót"


Én pl 2004-től 2007 - ig használtam freemailt, de már akkor is akadt, szarakodott, aztáb 2009-ig citromailen voltam, majd 2009-ben kipróbáltam a GMAIL-t, és bevált, azóta is az van (Megj.: 2004-ben 14 éves voltam XD)

2015. aug. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
300 partner úgysem vált. Próbáltam. Köszi a segítséget.
2015. aug. 27. 09:29
 4/5 Neuhauser László ***** válasza:
Nekem egyik haverom mesélte, hogy a munkahelyén feltétel volt, hogy ne freemail-es címre kérje a dokumentumokat
2015. aug. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A freemail válaszolt, köszönöm, mindenkinek a segítséget!


A levél:


Kedves János!


Azt a választ kaptam, hogy a levelek tartalmát jelölték a felhasználók spamesnek, ezért blokkolódtak.


Looking at the feedback I see:


- 96% of reports seen were to block


- 0% of blocks were from spam traps


- First report : 2014-01-22 11:19:28


- Last report : 2015-08-26 12:04:47


Megint tudnak a freemailre levelet küldeni, viszont arra kérjük, ellenőrizzék a levelezőlistáikat.


Sajnos ennél pontosabb információval jelenleg nem tudok szolgálni. A spamszűrő cég nem mondja meg, hány jelölés kell a blokkoláshoz, illetve azt sem tudjuk, kik jelölték spamnek. Az év végéig el fog készülni egy olyan fejlesztésünk, amivel majd maga is nyomon tudja követni, ki jelöli leveleit spamnek.


Üdvözlettel a [freemail] csapata

2015. aug. 27. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!