Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mozillán lévő kedvenceimet...

Mozillán lévő kedvenceimet valahogyan át tudom menteni Explorer-ra?

Figyelt kérdés
2010. márc. 10. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:

húha mi kényszerít erre, hogy a Firefox-t ott hagyd az (S)EXplorer miatt?

Minnél komolytalanabb a kérdésem annál komolyabb választ kérek rá :D

2010. márc. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hm.. hát tulajdonképpen csak az h vannak oldalak amiket a mozilla nem mindig akar megnyittani.. és most egy ideig visszamennék az explorer-ra mert már egyrészt unom is a mozillát.
2010. márc. 10. 20:32
 3/5 anonim ***** válasza:

1. vagyok

értem, hát azt nem tudom, hogy hogyan lehetne átmenteni, de van pár böngésző program amit tudnék ajánlani mondjuk az Opera vagy a Google Chrome

2010. márc. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Átlehet tenni. Manuálisan: a Firefox telepítési mappájában kell lenni egy favourites mappának, annak a tartalmát másolod az IE telepítési mappájában lévő favourites-be! Elvileg meg lehet oldani szoftverileg is! meg nekem ha új böngészőm van megkérdezi hogy átimportálom-e a kedvenceket!
2010. márc. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha IE8-ast használsz, akkor Kedvencek menü, Hozzáadás kedvencekhez mellett lefele nyíl, Importálás és exportálás, Importálás másik böngészőből, kiválasztod, hogy Firefox és kész.
2010. márc. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!