Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » PayPal számlát muszáj összekap...

X483 kérdése:

PayPal számlát muszáj összekapcsolni bankszámlával?

Figyelt kérdés
A lényeg az lenne, hogy havonta küld egy ismerősöm kb. 50$ amit én eBay-en szeretnék elkölteni. Igazából a kérdésem két részből áll 1: Olvastam PayPal, hogy van olyan hogy Account Limits megnéztem mik a limitek(bankszámlás összekapcsolás nélkül) azokat valószínűleg nem fogom átlépni(100%). Szóval, hogy ha nem lépem át akkor nincs semmi gond? Ott marad a pénz és a PayPal nem fog szólni vagy nem lesz olyan, hogy nem költhetem el? 2.: Ha pld. ott van 50$ a PayPal-omon és nincs összekötve a bankszámlámmal akkor eBay-en tudok vásárolni? Az értelmes válaszokat előre is köszönöm. :D

2015. aug. 29. 02:32
 1/2 ThodEE GoD ***** válasza:

Én is így használom, nincs összekötve mert így nem férnek hozzá a bankkártyámhoz ha feltörik. 10ezernél többet még nem utaltam rá és volt hogy hónapokig rajta volt 2-3e Ft.


Viszont az utalásnál nem tudom mik a feltételek, kollégám utalt rá 3ezret és soha nem érkezett meg, én küldtem 5öt és simán átment és azóta is az összes utalásom gond nélkül jóváíródik 2 nap alatt(hétvége kivételével) de a kollégámé azóta se jött meg, hiába reklamált a bankoknál :/

2015. aug. 29. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a lényeget leírtad. :D Régebben nekem utaltak arra emlékszek (1-2 éve) de utána lett valami és nem akartam megint úgy járni, de akkor az nem ezért volt(Valószínűleg tudom már miért). Szóval köszi ment a zöld. :D
2015. aug. 29. 03:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!