Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért csinálja ezt a Freemail?

Miért csinálja ezt a Freemail?

Figyelt kérdés

Elfelejtettem a jelszavam,ezért jelszó emlékeztetőt kértem,tudom is rá a választ,beírtam,mégis azt írja hogy hibás! Pedig tuti ,hogy arra a kérdésre,mást nem adtam meg!

Más is járt már így,mit lehet tenni ilyenkor?



2015. aug. 29. 08:24
 1/8 b4r4thg ***** válasza:

Próbálj meg a Freemail supportjának írni, hogy mi történt, hátha vissza tudják állítani a fiókot.

Illetve érdemes tanulni az esetből, és nem freemailt használni :)

2015. aug. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
oké,köszi :D
2015. aug. 29. 11:18
 3/8 A kérdező kommentje:
Azért még szivesen várok válaszokat,ha valakinek van ebben tapasztalata! köszönöm :)
2015. szept. 4. 11:09
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem ellopta a Freemail debil csapata a régi postafiókomat! Ötször írtam nekik, de nem tettek semmit, belépni se tudtam. Mi volt a bajuk? Hozzászóltam az Origón ezzel az email-címmel, utána történt. Mi ez, ha nem cenzúra?! Azóta nem is használok semmilyen magyar levelezőt, sokkal jobb a Gmail.
2015. szept. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát eddig semmi jó ezek szerint! :( köszönöm :)
2015. szept. 5. 13:37
 6/8 anonim ***** válasza:
A Szimplába se tudsz belépni?
2015. szept. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2015. szept. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nem :( De azért köszönöm :)
2015. szept. 7. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!