Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lehet emelt díjas hívást...

Lehet emelt díjas hívást használni sima mobil számra?

Figyelt kérdés

Kött 3 sms, egy sima +3630 -as telefonszámról, hogy visszahívást kér, kíváncsi voltam rá, hogy ki az, így visszahívtam. Egy jófogás hirdetés miatt hívott valaki, sajnálkozott, hogy lemerült az egyenlege, de neki sürgősen kell az a kabát amit hirdetek. Mondom rendben megesik, a beszélgetés jól alakult, majd azt vettem észre, hogy sok a körítés, lényegtelen dolgokba merül el. De mikor szólni akartam, mindig belevágott a szavamba, pár perc múlva amikor ismét rákérdezett, hogy az anyaga vászon és barna csíkos, ami le van írva és már megbeszéltük, fogtam és leraktam. Úgy érzem, hogy egy telefonos csalás áldozata lettem.

És itt a kérdés: Lehet sima mobil számra emelt díjas hívást előfizetni ? Mint jelen esetben a 0630 7 xxx xxx számra, vagy csak 0690 és 0691 -es lehet emelt díjas ?



#átverés #emelt díjas telefonszám #mobilszámra
2015. aug. 29. 21:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Tudtommal nem, egyébként minden szolgáltatónál letölthető az általuk üzemeltetett emeltdíjas számok listája.
2015. aug. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!