Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehetséges?

Hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy nem ide való a kérdés de itt vannak a legtöbben.Hogyan lehet azt elérni facebookon hogy a letiltott embereknek ne jelenjen meg a tiltás utàn a beszélgetés főleg a KÉPEK nem?Nagyon sürgős lenne,nem szeretnék úgy járni mint a többi lány...nem kérek leosztást csak annyit hogy valaki legyen szíves ebben segíteni mert fontos köszönöm előre is.

2015. aug. 30. 10:12
 1/3 anonim válasza:
Ami a netre kerül, az örökre ott is marad... Sajnálom, de legalább majd megnézhetünk napiszaron! ;)
2015. aug. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ejnye. Soha ne küldj olyan meztelen, vagy kompromittáló képeket, amin látszik az arcod, vagy valami egyértelműen rád utaló jel. Buta kislány.

Az üzenetek és az abban szereplő képek ígyis-úgyis tiltás után is látszódnak, ez ellen nem lehet mit tenni. Vagy találd ki az illető jelszavát és töröld ki az üzenetet, de nyilván már lementhette a képeket... veszett ügy.

2015. aug. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális választ #2es.Nem látszik az arcom csak egy gyűrű lényegében amiről tudnák hogy ki van a képen,de a kép sem durva napiszaron nem olyanok vannak ahogy én tudom.
2015. aug. 30. 10:19




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!