Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valaki feltörte a facebookom...

BFKrisztina kérdése:

Valaki feltörte a facebookom és megváltoztatta a jelszavam. Hogyan tudom megcsinálni?

Figyelt kérdés

Azzal az email címmel,amivel akkoriban regisztráltam oda nem tudok belépni mert elfelejtettem a jelszavam!és nem tudok ujat kérni mert másra sem emlékszem,nagyon régi!

Kértem új jeszót új emailre,de ehez éri az ismerősök bevonását, de mikor ezeket is beállítom akkor azt írja ki hogy valaki már kezdeményezte a helyreállítást. Szóval valaki nagyon rosszat tett velem,mert régóta megvan a profilom,rengeteg emlék van rajta! mit kell tennem? már mindent megpróbáltam. :(



2015. szept. 1. 16:29
 1/1 Neuhauser László ***** válasza:
Ha a telefonszámod hozzá lett rendelve a fiókhoz, megpróbálhatsz azzal is belépni
2015. szept. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!